Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Aktualności


  Program XIII Regionalnego Przeglądu-17.05
2008-05-12 20:22:39
Program XIII Regionalnego Przeglądu Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I-go stopnia - Zamość 17.05.2008

Grupa I-sza

godz. 9:30

1.Anna Buczek - OSM I i II st. w Lublinie
2.Aniela Lembryk - OSM I i II st. w Lublinie
3.Weronika Karwowska - ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej
4.Agata Kuźnia - PSM I i II st. w Lublinie
5.Natalia Mazurczak - OSM I i II st. w Lublinie
6.Ewa Momot - PSM I i II st. w Zamościu
7.Przemysław Niezgoda - PSM I st. w Puławach

godz. 10:10

1.Magdalena Olech - PSM I i II st. w Lublinie
2.Agata Pieczykolan - PSM I i II st. w Zamościu
3.Anna Popil - PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim
4.Alina Pudełko - PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim
5.Magdalena Próchnicka - PSM I i II st. w Lublinie
6.Weronika Sopel - PSM I i II st. w Lublinie
7.Filip Wnukowski - PSM I i II st. w Chełmie


Wiolonczele

godz. 10:40

1.Maciej Majczyna - ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej
2.Sebastian Kozub - OSM I i II st. w Lublinie
3.Sara Gastaro-Bazalar - PSM I i II st. w Krasnymstawie
4.Arkadiusz Depko - PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim
5.Julia Frejlich - OSM I i II st. w Lublinie
6.Karol Pieniak - PSM I i II st. w Zamościu


Grupa II-ga

godz. 11:40

1.Zuzanna Budzyńska - PSM I i II st. w Lublinie
2.Piotr Grasza - PSM I st. w Biłgoraju
3.Nikola Kiszczak - OSM I i II st. w Lublinie
4.Gabriela Kleban - PSM I i II st. w Zamościu
5.Jakub Maćkowiak - PSM I i II st. w Lublinie
6.Klaudia Marek - PSM I st. w Puławach
7.Rafał Maziarz - PSM I st. w Świdniku
8.Agnieszka Ostańska - PSM I st. w Świdniku


Przerwa


Grupa II (ciąg dalszy)

godz. 14:00

1.Szymon Schab - PSM I i II st. w Lublinie
2.Anna Sidoruk - ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej
3.Jagoda Stanicka - PSM I i II st. w Chełmie
4.Dominika Szeniawska - ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej
5.Paulina Topka - PSM I i II st. w Chełmie
6.Alicja Zdanikowska - PSM I st. w Łukowie



Grupa III

godz. 15:30

1.Karolina Bajuk - PSM I i II st. w Lublinie
2.Ewelina Kiszczak - OSM I i II st. w Lublinie
3.Melania Kłos - PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim
4.Ewelina Misztal - OSM I i II st. w Lublinie
5.Paula Moskwa - PSM I st. w Szczebrzeszynie

godz. 16:30

1.Patrycja Pojęta - OSM I i II st. w Lublinie
2.Kinga Próchniewicz - PSM I st. w Radzyniu Podlaskim
3.Anna Przeździak - PSM I st. w Łukowie
4.Kinga Zlot - PSM I st.w Świdniku
Autor: administrator: wydrukuj :

: aktualności :


 Zapowiedzi

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1598204 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Listopad 2018
PnWtŚrCzPiSoNd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2