Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Aktualności


« Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 »

  29 kwietnia 2013 r. - XVI Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej
2013-05-07 22:14:47
Uczennice klasy fletu przygotowane przez Panią Katarzynę Kuchtę:

Aleksandra Grosman zdobyła II miejsce w grupie I
Dominika Czausz zdobyła wyróżnienie w grupie II
akompaniowała Pani Barbara Gil.

Uczennica klasy saksofonu przygotowana przez Pana Waldemara Skórę

Joanna Siwiło zdobyła III miejsce w grupie II
akompaniował Pan Piotr Stopa.

Gratulujemy!

Autor: administrator: wydrukuj :

  18 kwietnia 2013 r. - II Ogólnopolski Konkurs Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych w Lubaczowie
2013-05-07 22:14:13
Zespół Muzyki Rozrywkowej Big-Band w składzie:

-Rafał Wróblewski
-Joanna Siwiło
-Grzegorz Kapera
-Krzysztof Białowolski
-Szymon Hałasa
-Damian Wójtowicz
-Sebastian Portka
-Piotr Pasek
-Tomasz Mazurek
-Marcin Wojdyła
-Jakub Czerski
-Rafał Kozyra
-Jakub Kłus

prowadzony przez Pana Michała Skórę i Waldemara Skórę zdobył wyróżnienie w kategorii Szkoły Muzycznej II stopnia.

Gratulujemy!

Autor: administrator: wydrukuj :

  8 maja 2013 r. - zajęcia z Filipem Sousa w ramach projektu Lutosławski Youth Orchestra
2013-05-01 09:46:03
TELEGRAM! TELEGRAM! TELEGRAM!

8 MAJA W NASZEJ SZKOLE WYDARZENIE ABSOLUTNIE WYJĄTKOWE!


Od godziny 12 do 14 zajęcia z Filipem Sousa w ramach projektu Lutosławski Youth Orchestra pod patronatem Jeunesses Musicales Polska.

Spotykamy się w sali koncertowej naszej szkoły. Z serdecznymi pozdrowieniami Dyrekcja

Autor: administrator: wydrukuj :

  25 kwietnia 2013 r. - VI Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Biłgoraju
2013-05-01 09:42:53
Uczennice klasy fletu Pani Katarzyny Kuchty zdobyły:
Klaudia Kolano I miejsce w kategorii II
Dominika Czausz III miejsce w kategorii II
Aleksandra Grosman III miejsce w kategorii I
Uczennicom akompaniowała Pani Barbara Gil

uczniowie klasy saksofonu Pana Waldemara Skóry zdobyli:
Joanna Siwiło III miejsce w kategorii II
Akompaniował Pan Piotr Stopa
Wojciech Wszoła wyróżnienie w kategorii II
Akompaniowała Pani Barbara Gil

uczennica klasy oboju Pana Janusza Puławskiego zdobyła:
Agata Ostasz I miejsce w kategorii I
Uczennicy akompaniowała Pani Barbara Gil

uczeń klasy trąbki Pana Janusza Kiecany zdobył:
Paweł Grosman wyróżnienie w kategorii I
Akompaniował Pan Janusz Kiecana

uczniowie klasy tuby Pana Michała Skóry zdobyli:
Karol Marczuk I miejsce w kategorii II
Jakub Strzałka II miejsce w kategorii II
Akompaniował Pan Arkadiusz Twarożek


Gratulujemy!

Autor: administrator: wydrukuj :

  9-12 kwietnia 2013 r. - Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Vivaldi 335" w Wieliczce
2013-05-01 09:41:55
Uczniowie przygotowani przez Panią Gabrielę Zielińską:

Paweł Mróz otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym "Vivaldi 335" w Wieliczce,

Łucja Kiełbińska zakwalifikowała się do II etapu Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego "Vivaldi 335" w Wieliczce.


Gratulujemy!

Autor: administrator: wydrukuj :



 Zapowiedzi
::REKRUTACJA 2020/2021

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1967718 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Maj 2020
PnWtŚrCzPiSoNd
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31