Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Aktualności


« Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 »

  Regionalny Przegląd Akordeonowy w Lublinie.
2011-06-02 10:32:22
   W dniach 27 - 28 maja 2011 r. w Lublinie odbył się XXI Regionalny Przegląd Akordeonowy dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Lubelskiego.


II miejsce zdobył Kacper Romaszko klasa II c.4 - uczeń klasy akordeonu przygotowany przez p. Wojciecha Tybulczuka.


Gratulujemy!

Autor: administrator: wydrukuj :

  XVI Regionalny Przegląd Uczniów Klas SAW i K.
2011-06-02 10:25:01
   W dniu 20 maja 2011 r. w Zamościu odbył się XVI Regionalny Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia.

Nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody i wyróżnienia:

II miejsce w kategorii I zdobył Paweł Mróz klasa I c.6 - uczeń klasy skrzypiec przygotowany przez p. Gabrielę Zielińską.
Akompaniowała p. Ewa Lisak.


Wyróżnienie w kategorii II zdobyła Aleksandra Czerwonka klasa II c.4 - uczennica klasy altówki przygotowana przez p. Beatę Gęborys.
Akompaniował p. Markiyan Popil.


Gratulujemy!

Autor: administrator: wydrukuj :

  Makroregionalny Konkurs Zespołów Dętych w Tom. L.
2011-06-02 10:09:32
   W dniu 20 maja 2011 r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się IV Makroregionalny Konkurs Dętych Zespołów Kameralnych, Orkiestr Dętych i Big-Bandów Szkół Muzycznych I i II stopnia.

Nasze zespoły zdobyły następujące nagrody i wyróżnienia:

II miejsce zdobyło Trio Trąbkowe w składzie: Sebastian Portka, Piotr Pasek, Marcin Wojdyła przygotowane przez p. Janusza Kiecanę.

III miejsce zdobył Kwartet Saksofonowy w składzie: Tomasz Adamczyk, Agata Bielesz, Grzegorz Hawryło, Paula Jach przygotowany przez p. Wiesława Mazurka.

Wyróżnienie zdobył Zespół Muzyki Rozrywkowej Big-Band przygotowany przez p. Michała Skórę.


Gratulujemy!

Autor: administrator: wydrukuj :

  Konkurs Uczniów Klas Skrz. i Wiol. w Tomaszowie L.
2011-06-02 09:50:44
   W dniu 10 maja 2011 r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się II Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia.

Nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody:

I miejsce w grupie I zdobył Paweł Mróz klasa I c.6 - uczeń klasy skrzypiec przygotowany przez p. Gabrielę Zielińską.
Akompaniowała p. Ewa Lisak.

III miejsce w grupie I zdobył Filip Wosiura klasa II c.6 - uczeń klasy skrzypiec przygotowany przez p. Gabrielę Zielińską.
Akompaniowała p. Ewa Lisak.


Gratulujemy!

Autor: administrator: wydrukuj :

  Konkurs Młodych Pianistów w Tomaszowie Lub.
2011-06-02 09:38:42
   W dniu 09 maja 2011 r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się II Międzyszkolny Konkurs Młodych Pianistów.

Nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody i wyróżnienia:

III miejsce w grupie I zdobyła Olga Jankowska klasa II c.6 - uczennica klasy fortepianu przygotowana przez p. Ewę Gajewską.

Wyróżnienie w grupie III zdobył Piotr Samborski klasa V c.6 - uczeń klasy fortepianu przygotowany przez p. Alicję Słupską.

Gratulujemy!



Autor: administrator: wydrukuj :



 Zapowiedzi
::REKRUTACJA 2020/2021

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1968778 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Maj 2020
PnWtŚrCzPiSoNd
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31