Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Osiągnięcia naszych uczniów


Rok szkolny 2018/2019:

XII Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny Instrumentów Dętych Brno 2019

W XII Międzynarodowym Konkursie Interpretacyjnym Instrumentów Dętych Brno 2019

Bartłomiej Kiecana
- uczeń klasy trąbki Pana Janusza Kiecany zajął I miejsce.

Akompaniowała Pani Alicja Słupska.



17 kwietnia 2019 r. - Szkolny Konkurs Wiedzy o Kompozytorach XX wieku Dla Uczniów Szkoły Muzycznej I st.

W dniu 17 kwietnia 2019 r. podczas Szkolnego Konkursu Wiedzy o Kompozytorach XX wieku Dla Uczniów Szkoły Muzycznej I st. pt. "Życie i twórczość Ignacego Jana Paderewskiego"

Katarzyna Wiśniewska zajęła I miejsce,

Lena Młnarczyk zajęła II miejsce,

Amelia Pankiewicz zajęła III miejsce.

Uczennice przygotowała Pani Iwona Pieczykolan.



11-13 kwietnia 2019 r. - XXII Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej

W dniach 11-13.04.2019 r. uczennica Dominika Czausz - flet otrzymała wyróżnienie podczas XXII Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej.

Nauczyciel : Katarzyna Kuchta

Akompaniator : Joanna Kleban



11-13 kwietnia 2019 r. - XXII Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej

W dniach 11-13.04.2019 Trio Trąbkowe w składzie: Bartłomiej Kiecana, Wojciech Pudełko, Szymon Powęska

zajęło II miejsce podczas XXII Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej.

Nauczyciel : Janusz Kiecana



29 marca 2019 r. - XII Międzynarodowy Przegląd Fortepianowy Szkół Muzycznych I st.

W dniu 29 marca 2019 r. Piotr Wilgos uczeń klasy II c.6, klasy fortepianu, zajął III miejsce podczas XII Międzynarodowego Przeglądu Fortepianowego Szkół Muzycznych I stopnia Uczniów Klas I-III sześcioletniego cyklu nauczania "Lubaczowskie Inspiracje Muzyczne" w Lubaczowie.

Nauczyciel: Ewa Jabłońska



29 marca 2019 r. - XII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych Dla Uczniów Szkół Muzycznych I st.

W dniu 29.03.2019 r. podczas XII Makroregionalnego Konkursu Instrumentów Dętych Dla Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia

Patrycja Szewera uczennica kl. II c.6 - flet, naucz. Katarzyna Kuchta, akompaniator Pani B. Gil;

Natalia Gwiazdowska uczennica kl. I c.4 - obój, naucz. Janusz Puławski, akompaniator Pani B. Gil;

Paulina Szawracka uczennica kl. IV c.4 - saksofon, naucz. Waldemar Skóra, akompaniator P. Stopa

otrzymały wyróżnienie w kategorii I.

Pan Piotr Stopa otrzymał wyróżnienie za akompaniament.




21-23 marca - III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młodzi Wirtuozi” Im. C. Czernego w Zamościu

W dniu 21 - 23 marca odbył się III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młodzi Wirtuozi" im. C. Czernego w Zamościu.


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW:


W grupie I

I miejsce - Kacper Pilawa - nauczyciel Małgorzata Kawalec-Pyś

II miejsce - Piotr Wilgos - nauczyciel Ewa Jabłońska

Wyróżnienie - Jakub Trusek - nauczyciel Eliza Holko

Wyróżnienie - Julia Pakuła - nauczyciel Aleksandra Rudyk


W grupie II

I miejsce oraz nagroda specjalna za wykonanie etiudy C. Czernego - Piotr Tymura - nauczyciel Aleksandra Rudyk


W grupie III

Wyróżnienie - Jessica Pilawa - nauczyciel Alicja Słupska


W grupie IV

III miejsce - Kacper Kiecana - nauczyciel Piotr Stopa



21-22 marca 2019r. - III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młodzi Wiruozi" im. Carla Czernego

W dniach 21-22 marca 2019 r. Piotr Tymura, uczeń klasy III c. 6 klasy fortepianu, zajął I miejsce w grupie II oraz otrzymał Dyplom za najlepsze wykonanie Etiudy C. Czernego w grupie II podczas III Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego MŁODZI WIRTUOZI im. Carla Czernego w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Zamościu.

Nauczyciel: Aleksandra Rudyk












14-16 marca 2019r. - V Międzynarodowy Podkarpacki Pianistyczny Konkurs Chopinowski

W dniach 14-16 marca 2019 r. Piotr Tymura, uczeń klasy III c.6 klasy fortepianu, zdobył I miejsce w grupie I w V Międzynarodowym Podkarpackim Pianistycznym Konkursie Chopinowskim organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara i Stowarzyszenie "Wszystko dla muzyki" w Rzeszowie.

Nauczyciel: Aleksandra Rudyk












8 marca 2019 r. - VIII Konkursu Gitarowego w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. K. Namysłowskiego w Szczebrzeszynie

W dniu 08 marca 2019 r. Hanna Tymura, uczennica klasy III c.4 klasy gitary, zajęła II miejsce, podczas VIII Konkursu Gitarowego w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. K. Namysłowskiego w Szczebrzeszynie.

Nauczyciel: Beata Płocharz



8 marca 2019 r. - VIII Konkursu Gitarowego w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. K. Namysłowskiego w Szczebrzeszynie

W dniu 08 marca 2019 r. Angelika Bryk, uczennica klasy III c.4 klasy gitary, zajęła III miejsce, podczas VIII Konkursu Gitarowego w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. K. Namysłowskiego w Szczebrzeszynie.

Nauczyciel: Andrzej Fil



2 marca 2019 r. - XII Szkolny Przegląd Uczniów Klas Fortepianu VI c.6 i IV c. 4 w czytaniu nut à vista

I miejsce ex aequo - Hanna Dembicka nauczyciel Małgorzata Kawalec-Pyś, Agata Kamys nauczyciel Barbara Gil


II miejsce - Jessica Pilawa nauczyciel Alicja Słupska


III miejsce - Jagoda Piwińska nauczyciel Joanna Kleban


wyróżnienie- Paulina Czubak nauczyciel Joanna Kleban



25-26 lutego 2019 r. - XV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Chopin dla najmłodszych" w Antoninie

W dniach 25-26 lutego 2019 r. Piotr Tymura, uczeń klasy III c.6 klasy fortepianu, otrzymał wyróżnienie w kategorii do lat 12, podczas XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego "Chopin dla najmłodszych" w Antoninie.

Nauczyciel - Pani Aleksandra Rudyk otrzymała dyplom za bardzo dobre przygotowanie ucznia do Konkursu Pianistycznego.













Stypendia Rotary Klub Zamość


W roku szkolnym 2018/2019 Stypendia Rotary Klub Zamość otrzymali uczniowie naszej szkoły:


Karol Maciocha,klasa wiolonczeli, nauczyciel Beata Buczek

Malwina Piwińska, klasa akordeonu, nauczyciel Wojciech Tybulczuk

Piotr Tymura,klasa fortepianu, nauczyciel Aleksandra Rudyk.



20-25.11.2018 - XXVI Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu.


W dniach 20-25 listopada 2018 r. Piotr Tymura otrzymał Nagrodę Stulecia Odzyskania Niepodległości za najlepsze wykonanie "Mazurka ci-moll op. 6 nr 2" Fryderyka Chopina podczas XXVI Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego na Mazowszu organizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie.

Nauczyciel: Aleksandra Rudyk










15-17 listopada 2018 r. - XII Międzynarodowy Konkurs "Instrumenty Dęte" w Jastrzębiu - Zdroju

W dniach 15-17 listopada 2018 r. Bartłomiej Kiecana zajął II miejsce podczas XII Międzynarodowego Konkursu "Instrumenty Dęte" w Jastrzębiu - Zdroju.

Akompaniowała Pani Alicja Słupska

Nauczyciel: Janusz Kiecana









23.10-5.11.2018 - XXVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Rzymie


W dniach 23.10.2018 r. - 05.11.2018 r. duet fortepianowy Karolina Kisiak, uczennica Pani Aleksandry Rudyk oraz absolwentka Alicja Góra uczennica Pani Ewy Lisak zajął II miejsce podczas XXVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w Rzymie.










Kwadranse muzyczne w Żelazowej Woli w wykonaniu naszych młodych pianistów: Karoliny Kisiak, Alicji Gury i Jakuba Madyniaka






Uczniowie: Karolina Kisiak z klasy fortepianu pani Aleksandry Rudyk, Alicja Gura z klasy fortepianu pani Ewy Lisak i Jakub Madyniak z klasy fortepianu pani Alicji Słupskiej - obecnie student Akademii Muzycznej we Wrocławiu, zostali zaproszeni jako uzdolnieni młodzi pianiści, laureaci ogólnopolskich konkursów pianistycznych do Żelazowej Woli. Wykonali oni tam 15 minutowe mini recitale wypełnione muzyką Fryderyka Chopina. Było to dla nich ogromne wyróżnienie i przeżycie.

Marzeniem każdego młodego pianisty jest znaleźć się z domu rodzinnym naszego wielkiego kompozytora Fryderyka Chopina a jeszcze większym jest zagrać w Dworku w Żelazowej Woli gdzie czuje się obecność jego ducha...


Gratulujemy młodym uzdolnionym pianistom, jesteśmy z Was dumni.







Stypendia Centrum Edukacji Artystycznej za wyniki w nauce


Stypendia Centrum Edukacji Artystycznej za wyniki w nauce w roku szkolnym 2017/2018 otrzymują:




Bartłomiej Kiecana - klasa trąbki, nauczyciel Janusz Kiecana


Karolina Kisiak - klasa fortepianu, nauczyciel Aleksandra Rudyk


Daria Pitak - klasa fortepianu, nauczyciel Ewa Lisak


Paweł Mróz - klasa skrzypiec, nauczyciel Władysław Swacha


Kacper Kiecana - klasa fortepianu, nauczyciel Piotr Stopa


Wojciech Wszoła - klasa saksofonu, nauczyciel Waldemar Skóra


Hanna Kawalec - klas fortepianu, nauczyciel Alicja Słupska


Amelia Pankiewicz - klasa skrzypiec, nauczyciel Gabriela Zielińska


Maja Guz - klasa fletu, nauczyciel Katarzyna Kuchta


Hanna Tymura - klasa gitary, nauczyciel Beata Płocharz.




24-26 sierpnia 2018 - I Międzynarodowy Konkurs Sztuki Wokalnej im. Profesor H. Słonickiej w Suwałkach

Zuzanna Korona, uczennica drugiej klasy śpiewu solowego Agnieszki Brylewicz w PSM II st. w Zamościu

została laureatką, otrzymując wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Sztuki Wokalnej im. Profesor H. Słonickiej w Suwałkach.











 Zapowiedzi

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1717083 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Maj 2019
PnWtŚrCzPiSoNd
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2